Pereiti prie turinio
Naujiems klientams taikoma 10% nuolaida - naudokite kodą „PET10“
Papildoma 10% nuolaida su kodu „PET10"

APIE MUS

Mes mylime savo augintinius!

Naminiai gyvūnėliai į mūsų gyvenimus atneša tiek daug džiaugsmo. Kai jie taip nuoširdžiai mus džiugina, sunku būtų įsivaizduoti kasdienybę be šių šeimos narių. Tačiau kartu su augintiniu ateina ir atsakomybė pasirūpinti jais, jog šie būtų sveiki ir laimingi bei palaikyti tvarką ir švarą namuose. Dažnai didžiausiu iššūkiu tampa gyvūnų plaukai, kuriuos sunku surinkti bei išvalyti iš drabužių, sofų, kilimų bei kitų dangų.

Lipnieji pūkų voleliai ir šepetėliai yra pirmoji dažniausiai pasitelkiama priemonė šalinti gyvūnėlių plaukus, tačiau dažnu atveju nepatogumų kelia jų mažas paviršiaus plotas, lipnumas ir dažnas poreikis keisti visą volą. Specialūs dulkių siurbliai dažniausiai yra brangūs, užima daug vietos ir nesuteikia Jums norimų rezultatų. Be to, esant poreikiui keliauti su gyvūnėliu iš namų, sunku tokius prietaisus pasiimti su savimi. 

Patikėkite mumis, kai sakome, kad yra geresnis sprendimas Jums! Šis produktas gali užtikrinti Jūsų augintinio nepageidaujamų plaukelių efektyvų bei patogų surinkimo būdą ir akimirksniu išspręsti Jūsų problemas. 

„Petukas“ yra kokybiškas produktas, kuriam nereikia jokių papildomų išlaidų, o jo naudojimas yra labai paprastas ir efektyvus. Šis prietaisas puikiai tinka drabužių, baldų apmušalų, automobilių sėdynių ir daugybei kitų paviršių.  O svarbiausia, jog šis produktas yra labai kompaktiškas, todėl galite jį pasiimti visur su savimi, kur tik keliaujate Jūs ir Jūsų augintinis.

Produkto veikimo principas paremtas tuo, jog judant „Petukas“ voleliu pirmyn ir atgal, jo sukurtas elektrostatinis krūvis sukelia trauką, kuri plaukus traukia į volo vidų. Vole yra laikomi surinkti augintinio plaukai, kurie ten ir lieka, o po valymo talpą lengva išvalyti atidarant dangtelį ir išmetant surinktus plaukus ir pūkelius. 

Petukas - taupo jūsų laiką ir efektyviai atlieka savo darbą. Šis patogus ir paprastas būdas palengvins Jūsų gyvenimą! Daugiau nereikės jaudintis dėl gyvūnėlio paliekamų plaukų, nes viskuo pasirūpins „Petukas“!