Pereiti prie turinio
Naujiems klientams taikoma 10% nuolaida - naudokite kodą „PET10“
Papildoma 10% nuolaida su kodu „PET10"

D.U.K

Dažniausiai užduodami klausimai

Taigi, jūs turite klausimų apie „Petukas“? Jokių problemų. Štai keli dažniausiai užduodami klausimai apie mūsų produktą, kurie gali suteikti jums daugiau informacijos apie produktą.

Kas iš tikrųjų yra „Petukas“?

„Petukas“ yra valcavimo įtaisas, kuris surenka ir pašalina nepageidaujamus augintinių plaukus iš drabužių, baldų, automobilio sėdynių ir bet kokio kito audinio. Jis yra 100% tinkamas naudoti, be jokių papildomų išlaidų.

Ar produktas yra kokybiškas?

Šis volas yra labai tvirtas ir tarnaus išskirtinai ilgai. Tai kokybiškas produktas, sukurtas ilgam naudojimui. Mes žinome, kaip sunku yra pašalinti naminių gyvūnėlių plaukus. Mūsų produktas padarys stebuklus ir būsite nustebinti rezultatais.

Kam galiu naudoti „Petukas“?

Galite naudoti viskam, kas yra pagaminta iš audinio. Taip pat, galite naudoti ant baldų, tokių kaip sofa, taip pat yra tinkamas net ir mažiems daiktams, tokiems kaip kepurė. Tai puikiai tinka automobilinėms kėdutėms, drabužiams, sofoms, užuolaidoms, čiužiniams ir viskam kitam, ką tik galite sugalvoti.

Kaip veikia 100% pasitenkinimo garantija?

Jei jūsų netenkina rezultatai, turite 14 dienų grąžinti produktą ir mes jums gražinsime pinigus. Žinome, kad 14 dienų yra daug laiko, kad galėtumėte išbandyti ir pamatyti nuostabius jo teikiamus rezultatus. Štai kodėl mes siūlome pasitenkinimo garantiją.

Ar turiu nusipirkti papildomų jo dalių?

„Petukas“ yra viskas, ko jums reikia. Skirtingai nuo tradicinio pūkų surinkimo volelio, kurio lipnią juostelę turite nuolat keisti, mūsų gaminys nereikalauja, kad reguliariai pirktumėte papildomas dalis. Tai daro ne tik ekonomiškesnį, bet ir ekologiškesnį.

Ar man reikia naudoti maitinimo lizdą?

Mūsų produktui nereikia jokių lizdų ar baterijų. Tai leidžia lengvai naudotis produktu bet kurioje vietoje, kur reikia pašalinti naminių gyvūnėlių plaukus. Jį galite naudoti savo automobilyje, turėti biure. „Petukas“yra puiki dovana kitiems naminių gyvūnėlių mylėtojams jūsų aplinkoje.

Kuo jis geresnis už pūkuotą volelį?

Kai judinate „Petukas“ pirmyn ir atgal, susidaro elektrostatinis krūvis, kuris padeda pakelti ir patraukti plaukus. Surinktus plaukus, galima lengvai išimti, atidarius dangtelį ir išmesti į šiukšlių dėžę.

Pūkinis volelis su lipnia juosta neturės tokio stiprumo, kokį turi elektrostatinis krūvis, ir juosta bus greičiau užpildoma, todėl jūs turėsite nuolat pašalinti išorinį sluoksnį. „Petukas“ palyginus su pūkiniu voleliu, yra sukurtas lengvam naudojimui ir sugeba iš drabužių, baldų surinkti gyliausiai įstrigusius plaukus.

Ar produktui suteikiama garantija?

Produktui suteikiama vienerių metų garantija nuo pirkimo datos. Ši garantija taikoma visiems gaminio defektams. Naudodamiesi garantija ar pinigų grąžinimo garantija, galite užpildyti formą internete, arba galite su mumis susisiekti telefonu.

Ką daryti, jei man kyla daugiau klausimų?

Jei turite daugiau klausimų, nedvejodami paskambinkite mums, kad galėtume atsakyti į bet kokį jums rūpimą klausymą. Mes žinome, kokie svarbūs yra mūsų klientai, ir norime, kad jie būtų patenkinti savo pirkiniu, o tai dažnai prasideda uždavus tuos konkrečius klausimus. Nedvejodami paimkite telefoną ir paskambinkite mums.